אנו מתחייבים להצעה הנמוכה ביותר

השם שלך - חובה

הדואר האלקרוני שלך - חובה

נושא

ההודעה שלך

שיתופי פעולה
מכונות קפה
מכונות אספרסו לבתי קפה בפקטורי קפה: מכונות קפה מקצועיות
מכונות קפה ביתיות בספורה: מכונת קפה
הדרכת הורים
יש קשיים עם הילדים ? הדרכת הורים בבית המשפחה, הדרכה פרטנית ומקצועית.
אפשרות נוספת נוספת היא להצטרף ל קבוצות הורים המשפחה, הדרכה פרטנית ומקצועית.
קשיים בזוגיות? ה זוגיות במשבר מפגשים משמעותיים

מכונות קפה אוטומטיות

עד לפני מספר שנים, אדם שהיה רוצה לשתות כוס של קפה אמיתי ואיכותי, היה צריך לצאת מהבית ולנסוע לבית קפה או למסעדה שמגישים קפה באיכות גבוהה, ולשלם כסף רב עבורה. כיום המצב שונה לחלוטין, שוק מכונות הקפה האוטומטית הביתיות הולך וגדל, המחירים יורדים והמכונות הופכות לקטנות יותר, איכותיות וקלות מאוד לשימוש והפעלה. לכן ניתן למצוא בבתים רבים מכונות קפה מעוצבות וצבעוניות, שמונחות בגאווה על שיש המטבח, ומשתמשים בהן שימוש יום יומי שגרתי וסדיר.

מכונת קפה אוטומטית היא מכונה שבה הפעולות שצריך לעשות הן מינימאליות, ולרוב מסתכמות בלחיצה על כפתורים בלבד. מכונות קפה אוטומטיות מכילות אופציות ואפשרויות רבות- כך שבהחלט ניתן לבחור את חוזקו של הקפה, למשל, או את כמות המים, סוג הקפה כמובן, ואפילו את טמפרטורת החלב שבקפה. נוסף על כך, רבות ממכונות הקפה האוטומטיות אף מקציפות בעצמן את החלב, כך שאין צורך לעשות כמעט דבר.

ישנם שני סוגים עיקריים של מכונות קפה אוטומטיות – מכונות שבהן משתמשים בקפסולות, ומכונות שבהן משתמשים בפולי קפה. מהו השוני? בעיקר ברמת ההתעסקות ובמחיר. קפסולות הקפה, הן קפסולות אטומות לחלוטין, שמכילות קפה טחון איכותי ביותר. הקפה הזה נמצא בתוך הקפסולה בתנאים שחסומים לאוויר ואור, כך שהוא נשאר טרי ואיכותי במשך תקופה ארוכה. את הקפה שבקפסולה קל מאוד להכין- מכניסים קפסולה לתוך מכונת הקפה, ותוך שניות מקבלים קפה איכות וטעים, שמריח כמו קפה שהרגע נטחן.

הקלות שבשימוש הקפסולות קורץ ומושך אנשים רבים. נוסף על כך, אין לכלוך בכלל, כיוון שהקפסולות סגורות ומוכנות לשימוש. כמו כן, הקפסולות מגיעות במגוון עצום של טעמים וזנים, וניתן לקנות חבילות משולבות שכוללות סוגים רבים של קפסולות, וליהנות בכל פעם מסוג אחר, בהתאם להעדפה האישית. לעומתן, מכונות קפה שעובדות על פולי קפה, הן מכונות שבאמת טוחנות את הפולים לפני הכנת הקפה. במכונות כאלו מזינים כמות מסוימת של פולי קפה למכונה, ובכל  פעם היא טוחנת את הכמות הדרושה לכוס אחת או שתיים של קפה. מחירי הפולים זולים יותר ממחירי הקפסולות, אך יש צורך בהתעסקות כלשהי וכמו כן, פולי קפה יש לקנות בכמויות קטנות ובתדירות גבוהה, כיוון שהם מאבדים מטעמם ומטריותם תוך זן קצר יחסית.

 

Incoming search terms:

  • מכונות קפה אוטומטיות
  • מכונת קפה אוטומטית

תגובה to “מכונות קפה אוטומטיות”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

?>