אנו מתחייבים להצעה הנמוכה ביותר

השם שלך - חובה

הדואר האלקרוני שלך - חובה

נושא

ההודעה שלך

שיתופי פעולה
מכונות קפה
מכונות אספרסו לבתי קפה בפקטורי קפה: מכונות קפה מקצועיות
מכונות קפה ביתיות בספורה: מכונת קפה
הדרכת הורים
יש קשיים עם הילדים ? הדרכת הורים בבית המשפחה, הדרכה פרטנית ומקצועית.
אפשרות נוספת נוספת היא להצטרף ל קבוצות הורים המשפחה, הדרכה פרטנית ומקצועית.
קשיים בזוגיות? ה זוגיות במשבר מפגשים משמעותיים

קפה ירוק

קפה ירוק הוא למעשה פולי קפה שאינם קלויים ואינם טחונים. קפה ירוק הוא פולי הקפה בדיוק כפי שנקטפו מן העצים. בכך נשמרת הטריות של פולי הקפה לאורך כשלוש שנים ובתנאים מסוימים אף גם יותר.

את הקפה הירוק ניתן לקלות בכל זמן נתון, אפילו באמצעות מכונת קלייה ביתית, לשחק עם מידות החום ואורך זמן הקלייה ובכך להפיק את טעם הקפה המושלם לטעמו של המשתמש.

קפה ערביקה וקפה רובוסטה

פולי הקפה מתחלקים לשתי סוגים שונים קפה ערביקה וקפה רובוסטה. אלו שתי זנים שונים של קפה הגדלים באזורים שונים בעולם ומפיקים טעמים מעט שונים. שיח קפה הערביקה מקורו באתיופיה ובתימן. זן הערביקה מכיל פחות קפאין וטעמו מתקתק יותר. קפה ירוק רובוסטה מקורו במערב אפריקה, דרום מזרח אסיה ובברזיל. קפה הרובוסטה מכיל יותר קפאין וטעמו מריר יותר.

קליית קפה ירוק

קפה ירוק נשמר טרי למשך כשלוש שנים ומחירו נמוך מאוד. ניתן לאכסן בבית כמו גדולה של קפה ירוק ולקלות בכל פעם כמות קטנה המספיקה לכמה כוסות קפה. קלייה בייתית מאפשרת שמירה על טריות, הגדרה של מכלול תנאי הקלייה לרבות חום ואורך זמן הקלייה להפקת טעם שונה על פי בחירה. לאחר קליית פולי הקפה הוא נשמר טרי למשך שבוע ימים ולאחר מכן מאבד משמעותית את טריותו.

גידול קפה ירוק

גידול שיחי הקפה אינו מתאפשר בארצנו בצורה אופטימלית. שיחי הקפה דורשים חום ורגישים לנזקי הקור. בחורף היחסית קריר בישראל העץ פשוט ימות ומומלץ לכסותו בימיי החורף. מבחינת כמויות אור דורש העץ שמש מלאה וכמות משקעים רבה יחסית. כמות המשקעים בישראל נמוכה מהאזורים הטרופיים אליהם רגיל שיח הקפה ולכן גידולו קשה עד בלתי אפשרי בישראל. טעמו של הקפה הגדל בישראל אינו פופולארי במיוחד אך ניתן להיתקל במספר מגדלים השותים את הקפה שהם מגדלים קפה ירוק להנאתם וטעמם.

צבעם של פולי הקפה הוא ירוק. חשוב לוודא בקניית הפולי כי צבעם אחיד והוא באמת ירוק- סימן לטריות. הכנת קפה וקלייה ביתית מאפשרים “משחק” רב עם הטעמים והארומה המופלאות של הקפה. לא לחינם קליית והכנת קפה בייתי הופכת פופולארית יותר ויותר.

 

Incoming search terms:

  • קפה ירוק טחון
  • קפה ירוק

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

?>